( to je rozkaz )

Bílo

11. července 2017 v 23:32 | Hyde
Dotýká se strun, které už sloužily pouze k chytání prachu a popisuje to, pro co nemůžu najít slova. Jak to ten člověk dělá, nemám tušení.

Děje se toho tolik, ale já stejně musím koukat do prázdna a přemýšlet o čem psát a jestli vůbec.
Obávám se, že se spustila lavina věci, problémů a strastí, která se nezastaví dokud nebude vše známé pohřbeno bílou vrstvou. Volat svou první půlnoční sanitku bylo přesně tak dramatické, jak jsem si to kdy představoval. Dramatické, ale přílš reálné na to, aby si člověk uvědomoval vážnost situace. Aby si uvědomoval vůbec něco. Musím zuřit nad našim zdravotnictvým a jejich přístupem, občas zapomínají, že jednají s člověkem a ne s flákotou masa. Věci se od základů změní, ale snad horší je příslib nadcházejících událostí s tím spojený. Jsem ze všeho tak unavený. Spánek není spánek, ale celovečerní promítání jiných realit, lepších i horších, odpočinek však nepřináší ani jedna.
Letargie a vyčerpání přináší jednu výhodu, dokážou povznést nad spoustou jiných nepříjemností. Taky necitím bolest jiných, možná bych se měl stydět, přece jen jsem to já, ale nestydím. Mohla dopadnout hůř. Myslím, že to někde hluboko uvnitř ví. A i přesto se najde člověk, co se mě z toho všeho snaží vytáhnout. Tyhle pocity jsou tak zvláštní, přitom mi jsou velmi povědomé, jen s nimi neumím po takové době zacházet. Časem.
 


Komentáře

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 11. července 2017 v 23:37 | Reagovat

Veľa síl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama