( to je rozkaz )

22. dubna 2017 v 16:37 | Dorian |  Mýma očima
" Řekni mi něco o sobě "

Och, jak populární a nudná otázka. Co se na to dá odpovědět ? Kolik mi je, kam chodím na školu, nebo co jsou mé koníčky ? Nuda. Jsi odvážnější, sebevědomější a pokusíš se popsat svou osobnost ? Do jaké míry budeš prezentovat své reálné já a do jaké to já, za které by si chtěl být viděn ? Kdybych vám řekl, že můžu být sobecký a narcistický lotr, asi bych si vaši pozornost nezískal. Lidé mají tendenci střežit si svůj ctnostný obraz jako oko v hlavě. Ale jsi-li ten jeden z mála, který je schopen upřímné sebereflexe, tleskám ti.
Mám pocit, že existují .. praktičtější otázky. Člověk vám nemusí rovnout říkat, v čem vidí smysl života, ale pokud se dozvíte čeho v životě lituje, bež čeho nedokáže žít a co mu chybí, začnete mít docela hezkou představu o tom, s kým máte tu čest. Ovžemže se ale nemůžete rovnou zeptat, jestli rádi pozorují noční oblohu. Díky soudobým sociálním normám by z vás byl v tu ránu magor. Čím jsem starší, tím víc mě to unavuje. Jsem vděčný za každého člověka, co se z toho dokáže vymanit.

Budu vystupovat pod jménem Dorian. Ano, jako TEN Dorian z obrazu. V jistou dobu to ke mně přilnulo, teď je to součástí. Kdo jsem a jaký je můj životní příběh, to všechno postupem času vyplyne z toho, o čem budu psát. A psát chci. Uvědomil jsem si, že některé myšlenkové pochody jsou podobné cigaretě, která dokáže hořet sama o sobě, ale pokud se neodklepe, může spálit. Tenhle blog bude místo, kde bude končit popel z těch mých.
 


Komentáře

1 shira-elizabeth shira-elizabeth | E-mail | Web | 4. května 2017 v 20:00 | Reagovat

Pozorování noční oblohy je ale docela zásadní věc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama